OKOLICA


Położenie działek gwarantuje Państwu spokój, swobodę oraz idealne warunki do wypoczynku.Nasze parcele znajdują się w bliskim sąsiedztwie wielu atrakcji turystycznych, takich jak:
STILO, LATARNIA MORSKA

Pośród wydm stoi latarnia Stilo (45 m n.p.m.), kilkaset metrów od morza. Warto wspiąć się po schodach tej budowli, by ze szczytu podziwiać panoramę okolicy.
zobacz widok z latarni ...
ŁEBA

Miasto jest jedną z najbardziej znanych miejscowości turystycznych w Polsce. Atutem Łeby jest szeroka piaszczysta plaża i czyste powietrze. Szczególnie zachęcamy do odwiedzenia Łeby tych z Państwa, którzy lubią aktywny wypoczynek i sporty jeździeckie. Przebywając w tej miejscowości warto też odwiedzić port, by odbyć krótki rejs statkiem po morzu . Będąc w Łebie można popłynąć łodzią po jeziorze Łebsko.
zobacz mapę Łeby...
RĄBKA, RUCHOME WYDMY

W miejscowości Rąbka warto zobaczyć wydmy. Przesypywany przez wiatr piasek tworzy wzgórza o wysokości 30 - 40 metrów. W okolicy znajdują się bunkry, pozostałość z czasów II Wojny Światowej, w jednym z nich urządzono galerię ze starymi fotografiami Łeby oraz ciekawymi eksponatami z łebskiego poligonu.
SMOŁDZINO

Wieś wypoczynkowa u podnóża góry Rowokół. Będąc tu warto obejrzeć trzynastowieczny kościół, ufundowany przez ostatnią władczynię księstwa Słupskiego Annę de Croy, z pięknym ołtarzem i licznymi malowidłami. Zachęcamy też do odwiedzenia muzeum Słowińskiego Parku Narodowego.
ROWOKÓŁ

Góra w przeszłości był miejscem kultu pogańskiego. Według miejscowych legend rozbójnicy właśnie tu przechowywali zrabowane skarby. Na szczycie znajduje się wieża widokowa, z której rozpościera się wspaniały widok na okolice.
SŁOWIŃSKI PARK NARODOWY

Niewątpliwą atrakcją turystyczną regionu jest Słowiński Park Narodowy. Park posiada wiele miejsc urzekających swym pięknem, np. niewielkie jezioro Dołgie, obszar wydmowy czy widok na jezioro Gardno. Można tu spotkać Orła Bielika lub Bociana Czarnego.
zobacz zdjęcia...
KLUKI

We wsi Kluki mogą Państwo obejrzeć osiemnastowieczną osadę Słowińców. Wszystko za sprawą skansenu, gdzie zachowano budynki gospodarcze, przedmioty domowe, sprzęt rybacki i gospodarczy. Nad brzegiem jeziora Łebsko stoi wieża , ze szczytu roztacza się widok na jeziora Łebsko i Gardno, dolinę rzeki Łupawy oraz mierzeję i morze.
zdjęcia można zobaczyć tutaj i tutaj
Jeżeli chcą Państwo zobaczyć więcej zdjęć z okolic Stilo i Łeby, zapraszamy do odwiedzenia strony GA: zdjęcia z PolskiZobacz kilka fotografii najbliższej okolicy ...

Zobacz wszystkie fotografie...


Projekt wyponany przez "STUDIO H" na zlecenie STILO - "Studio H" 2004